dla autorów

Najpiękniejsze historie, najcudowniejsze opowieści, szepty bohaterów, krzyk tła, intryga pierwszego i ostatniego kadru... twórczość jest wpisana w naturę człowieka. Oddaje tęsknoty oraz pragnienia duszy, maluje wolność słowami, obrazami, ciszą oddechu i chaosem istnienia.

Miłość do sztuki to miłość do życia! Dlatego też nasze życie to ciągłe odnajdywanie radości w tworzeniu, odkrywanie wartości w drugim człowieku i dzielenie się z nim wolnością...

Maszynopis, wydruk komputerowy książki bądź po prostu wersję elektroniczną prosimy wysyłać z dopiskiem "Propozycja Wydawnicza" (tutaj są nasze dane adresowe). Ze względu na dużą ilość nadsyłanych propozycji wydawniczych, nie jesteśmy w stanie na wszystkie odpowiedzieć - kontaktujemy się tylko z wybranymi Autorami, których książki postanowiliśmy wydać.

Czego oczekujemy od książki? By zaskoczyła, zauroczyła, rozbawiła lub doprowadziła do łez; by czasem wchłonęła bez reszty, by można było się w nią zatopić i zapomnieć o całym świecie, a zarazem by nie pozwoliła, by o niej zapomniano; może być głupia - ale musi mieć ku temu wystarczające powody; musi być mądra, ale tylko z klasą i charakterem; musi intrygować, drgać emocjami lub falować, spokojnie, z uporem do celu; może obalać mity, wzywać do rewolucji, być wulgarna i brzydka, jednocześnie musi od niej bić wewnętrzne piękno, harmonia i dobro...

Oferujemy również możliwość wydania książki własnym sumptem - powieści, tomiku poezji, zbioru opowiadań, wspomnień, pozycji naukowej. Już od 20 egzemplarzy. To idealny sposób na eleganckie, pamiątkowe wydanie swojej książki.